انتفاد شدید بازیگر فیلم تازه اصغر فرهادی از رفتار شوکه‌کننده با کارگردان سرشناس

شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۶:۲۲

خاویر باردم که در فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا» به کارگردانی وودی آلن بازی کرده بود، از این کارگردان دفاع کرد و برخورد دیگر بازیگران با او را شوکه‌کننده توصیف کرد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از گاردین، خاویر باردم بر خلاف دیگر بازیگرانی که پس از طرح اتهامات جنسی علیه وودی آلن از او فاصله گرفته‌اند، به دفاع از فیلمساز برنده جایزه اسکار پرداخت.


باردم که جایزه اسکار را در کارنامه دارد سال 2008 در فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا» بازی کرده است. او در گفتگویی در این باره گفته است: "به هیچ وجه از بازی کردن در فیلم وودی آلن احساس شرمندگی ندارم."

او در ادامه گفت: "اگر مدرکی دال بر گناهکار بودن وودی آلن وجود داشت، آنگاه به همکاری با او خاتمه می‌دادم اما من در این باره شک دارم."

ماجرای اتهام جنسی علیه وودی آلن مربوط به سالها پیش است اما پس از داغ شدن ماجرای رسوایی‌هایی جنسی در هالیوود، اتهامات دیلن فارو علیه وودی آلن نیز دوباره به صدر اخبار بازگشت و این بار با واکنش جمعی از بازیگران سرشناس هالیوود از جمله مایکل کین، الن پیج، گرتا گرویگ و تیموتی شلمی روبه‌رو شد که اعلام کردند دیگر با وودی آلن همکاری نخواهند کرد.

باردم در دفاع از وودی آلن گفته است: "رفتاری که با وودی آلن شد مرا شوکه کرد. او در دادگاه تبرئه شده است. از نظر قانون او امروز در همان شرایطی است که سال 2007 بود."

به این ترتیب باردم به جمع بازیگرانی چون آلک بالدوین و دایان کیتون پیوست که علیرغم مطرح شدن دوباره اتهام آزار جنسی علیه وودی آلن، همچنان از این کارگردان دفاع می‌کنند.

خاویر باردم در فیلم جدید اصغر فرهادی با عنوان «همه می‌دانند» کنار پنه‌لوپه کروز ایفای نقش کرده است.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...