صورت زخمی‌ها گردهم جمع می‌شوند

جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳

عوامل فیلم «صورت زخمی» به مناسبت سی و پنجمین سالگرد این فیلم، گردهم جمع می‌شوند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از نیویورک تایمز، عوامل فیلم «صورت زخمی» در جشنواره ترایبکا به مناسبت سی و پنجمین سالگرد ساخت این فیلم گرد هم جمع می‌شوند.

برنامه‌ریزان جشنواره ترابیکا اعلام کردند که  19 آوریل (سی‌ام فروردین) در خلال جشنواره گفت‌وگویی با برایان دی پالما و ستارگان فیلم «صورت زخمی»؛ آل پاچینو و میشل فایفر ترتیب داده خواهد شد.

طبق برنامه‌ریزی 26 آوریل (ششم اردیبهشت) نیز فیلم «فهرست شیندلر» ساخته استیون اسپیلبرگ با حضور کارگردان اثر و بازیگران فیلم لیام نیسون، بن کینگزلی و امبت دیویتس به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد ساخته شدنش به نمایش درخواهد آمد.

همچنین بخش مجموعه گفت‌وگوهای جشنواره که به گفت‌وگو با هنرمندان سینما، تلویزیون و موسیقی اختصاص دارد برنامه خود را به رابرت دنیرو، یکی از بنیان‌گذاران جشنواره، جان لجند، سارا جسیکا پارکر، اسپایک لی و الک بالدوین اختصاص خواهد داد.

این دوره جشنواره از 18 تا 29 آوریل (بیست و نهم فروردین تا نهم اردیبهشت) برگزار می‌شود.

جشنواره فیلم ترایبکا جشنواره‌ای است که در سال 2002 توسط رابرت دنیرو و جین رزنتال در واکنش به رویداد حملات 11 سپتامبر 2001 به برج‌های مرکز تجارت جهانی و به منظور همدردی با بازماندگان واقعه در محله ترایبکای منهتن بنیان گذاشته شد.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...