کریس ایوانز دیگر کاپیتان آمریکا نمی‌شود

جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۹:۲۳

بازیگری که در سالهای اخیر در نقش شخصیت کاپیتان آمریکا خوب درخشیده بود، اعلام کرده دیگر در نقش این شخصیت بازی نمی‌کند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از رولینگ استون، کریس ایوانز گفته است پس از بازی در نقش کاپیتان آمریکا در فیلم «انتقام‌جویان 4» دیگر در هیچ فیلمی در این نقش ظاهر نخواهد شد. شخصیت کاپیتان آمریکا شخصیت اصلی کمیک بوک‌های کمپانی مارول است و بر مبنای این کتاب‌ها، فیلم‌های پرفروشی ساخته شده است.


کریس ایوانز که در این فیلم‌ها در نقش شخصیت کاپیتان آمریکا ظاهر شده گفت پس از فیلم چهارم «انتقام‌جویان» که 2019 اکران می‌شود، دیگر در نقش این شخصیت دیده نخواهد شد.

او قرار است امسال در این فیلم بازی کند و پس از آن برای همیشه با این شخصیت خداحافظی کند.

وی در این باره گفت: "ترجیح می‌دهم خودم از قطار پیاده شوم تا منتظر بمانم که آنها کنارم بگذارند."

ایوانز در مصاحبه‌ای با نیویورک تایمز این نکته را مطرح کرده است.

این بازیگر در نقش اصلی این مجموعه فیلم‌ها خیلی مورد قبول ظاهر شد و این شخصیت را به محبوب‌ترین شخصیت این مجموعه بدل کرد. او ابتدا قراردادی 6 قسمتی با کمپانی مارول بسته بود که شامل قسمت چهارم «انتقام‌جویان» نیز می‌شود. در نهایت او علاوه بر سه قسمت از فیلم‌های «کاپیتان آمریکا» در چهار فیلم «انتقام‌جویان» نیز در همین نقش ظاهر شد.  وی بازیگر «ثور: جهان تاریک» هم بود و سال پیش در «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» نیز جلوی دوربین رفت.

در واقع ایوانز از سال 2011 در همه فیلم‌های مارول نقش این شخصیت را ایفا کرد.

ایوانز یک بار هم در مارس 2014 گفته بود می‌خواهد بازی در نقش کاپیتان آمریکا را تا سال 2017 تمام کند و بازیگری را کنار بگذارد تا روی کارگردانی تمرکز کند.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...