بازیگر سرشناس هالیوود با نقاشی‌هایش به نبرد ترامپ رفت

چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱:۲۳

بازیگر معروف هالیوودی که چند سالی است به نقاشی کردن روی آورده است طی چند روز اخیر از این طریق به انتقاد از دولت ترامپ پرداخت.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از ایندپندنت، جیم کری اخیرا از توییتر استفاده کرده تا نقاشی‌هایی را از دونالد ترامپ و یکی از چهره‌های بحث‌برانگیز دولتش به اشتراک بگذارد.


اخیرا این ستاره سینما پرتره‌ای از رییس‌جمهور ایالات متحده را به اشتراک گذاشت که او را در قالب «جادوگر شرور بال غربی» به نمایش می‌گذاشت. این در حالی بود که او در آخر هفته‌ای که گذشت پرتره‌ای از سارا هاکابی سندرز، سخنگوی کاخ سفید را هم منتشر کرده بود.


کری در توییت خودش نوشت:‌ "اگر از کارتون قبلی من خوشتان آمد، ممکن است از این هم لذت ببرید... اسمش هست «جادوگر شرور بال غربی و میمون‌های پرنده پوتین»."

کری در توییت قبلی‌اش که در آن پرتره سندرز را منتشر کرده بود، نوشت: "این پرتره‌ای از یک آدم مثلا مسیحی است که تنها هدفش در زندگی دروغ گفتن برای افراد شرور است.


او در توییتش اشاره‌ای به نام کسی نکرد اما همه متوجه منظور او شدند و هواداران و منتقدانش به سرعت پاسخ دادند. اینزلی ارهارت در برنامه «فاکس و دوستان» شبکه فاکس نیوز که طرفدار ترامپ است، کری را به خاطر این حرکت کوبید.


او گفت: "پدر سندرز پیش از این که فرماندار شود یک کشیش بود و حالا کری دارد به باورهای او هم حمله می‌کند. او می‌گوید این پرتره‌ای از یک آدم مثلا مسیحی است. آیا دموکرات‌ها خودشان موعظه نمی‌خوانند، راهپیمایی و اعتراض نمی‌کنند و راهپیمایی زنان برگزار نمی‌کنند که در آن می‌گویند تحمل،‌ تحمل، تحمل؟ تحمل در این نقاشی کجاست؟"

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...