تصادف مرگبار بازیگر زن و مرگ فرزند 4 ساله‌اش

چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۶:۰

روتی آن مایلز بازیگر برنده جایزه تونی در اثر تصادف با اتومبیلش در نیویورک مجروح شد و دختر کوچکش را در این تصادف از دست داد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از لوس آنجلس تایمز، روتی آن مایلز بازیگر برادوی دوشنبه پس از تصادف با اتومبیل که منجر به کشته شدن دختر 4 ساله‌اش شد، در بیمارستان بستری شده است.


وضعیت مایلز که هفت ماهه باردار هم بود، روز سه‌شنبه با ثبات اعلام شد.

مایلز و دخترش ساعت یک بعدازظهر در حال برگشتن از برنامه‌ای که در کلیسا برگزار شد، بودند که با اتومبیلی که از کنترل خارج شد و از چراغ ‌قرمز عبور کرد تصادف کردند.

دوست مایلز که در این حادثه آسیب دید نیز به بیمارستان منتقل شد و اکنون از شرایط باثباتی برخوردار است، اما فرزند پسر یک ساله این زن که در کالسکه بود نیز کشته شد. قربانی پنجم این تصادف مرد 46 ساله‌ای بود که وی نیز مصدوم شد.

این افراد در حال عبور از عرض خیابان بودند که اتومبیل به آنها برخورد کرد.

راننده اتومبیل خطاکار ادعا کرده از بیماری صرع رنج می‌برد و چیزی از تصادف به یاد نمی‌آورد.

یک صفحه برای حمایت از این بازیگر در اینترنت دایر شده که در یک روزی که از شروع به کار آن می‌گذرد بیش از 74 هزار دلار پول برای کمک به آسیب دیدگان جمع آوری شده است.

مایلز بازیگر و خواننده 34 ساله که از مادری کره‌ای متولد شده، یک جایزه تونی برای ایفای نقشش در نمایش «من و شاه» در سال 2015 کسب کرده است. ماه پیش او در نمایش موزیکال «شطرنج» روی صحنه رفت که با استقبال زیادی روبه رو شد. وی سال 2016 نیز در نمایش «آمریکایی‌ها» ظاهر شده بود.

این رویداد با ابراز همدردی جوامع تئاتری همراه شد و از وی به عنوان زنی مهربان با استعدادهای باورنکردنی یاد شد.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...