دزد جایزه اسکار بهترین بازیگر زن دستگیر شد

سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۶:۷

 جایزه اسکار بهترین بازیگر زن که در مهمانی پس از مراسم به سرقت رفته بود خیلی زود پیدا شد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از اسکرین دیلی، پلیس لوس‌آنجلس فردی به نام تری برایانت را به اتهام سرقت اسکار فرانسیس مک‌دورماند بازداشت کرد. اسکار بهترین بازیگر زن در جریان مهمانی پس از مراسم اسکار گم شده بود.


پلیس برای این فرد 47 ساله وثیقه‌ای 20 هزار دلاری تعیین کرد و قرار است که دادگاه او در آینده‌ای نزدیک برگزار شود. به گفته پلیس مجسمه اسکار به فرانسیس مک‌دورماند بازیگر فیلم «سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری» بازگردانده شد.

خبر دزدیده شدن اسکار مک دورماند نخستین بار با عکس زیر که خبرنگار نیویورک تایمز از سارق منتشر کرد، در شبکه‌های اجتماعی فراگیر شد.


نماینده مک‌دورماند بازگشت مجسمه اسکار به مک‌دورماند را تایید کرده است. برایانت برای شرکت در مراسم رسمی شام پس از اهدای جوایز اسکار بلیت تهیه‌ کرده بود.

مک‌دورماند پیش از به سرقت رفتن مجسمه طلایی اسکار، نام خود را روی آن حک کرده بود. سخنرانی پرشور او پس از دریافت جایزه با استقبال حاضران در مراسم روبه‌رو شد.

این بازیگر که 21 سال پیش برای بازی در فیلم «فارگو» نخستین جایزه اسکار را دریافت کرده بود، این بار برای بازی در نقش مادری که دخترش به قتل رسیده است، برنده اسکار بهترین بازیگر زن شد.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...