همکاری براد پیت و دی‌کاپریو در فیلم تازه تارانتینو

پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۶:۴۳

کوئنتین تارانتینو با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد بسیار خوشحال است که تیمی پویا متشکل از لئوناردو دی‌کاپریو و براد پیت را با هم در قالب یک فیلم در برابر دوربین خود خواهد داشت.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، تارانتینو کارگردان آمریکایی اعلام کرد سالهاست دارد روی فیلمنامه فیلم جدیدش کار می‌کند و در حالی که بیشتر عمرش را در لوس‌آنجلس گذرانده که شامل رویداد 1969 نیز می‌شود، خیلی خوشحال است که از حضور 2 بازیگر توانا در فیلمش بهره می‌برد.

تارانتینو در این بیانیه نوشته وقتی حادثه کشته شدن شارون تیت رُخ داد او هفت سال داشت و اکنون بسیار خوشحال است که رویدادی از لوس آنجلس و هالیوود را که پیشتر کسی به سراغ آن نرفته بود، روایت می‌کند و خیلی خوشحال‌تر است که تیمی پویا متشکل از دی‌کاپریو و پیت برای ایفای نقش ریک و کلیف دارد.

این فیلم وقایع سال 1968 و پس از آن را تصویر می‌کند؛ وقتی شارون تیت بازیگر هالیوودی و باردار که همسر رومن پولانسکی کارگردان بود، بر اثر حمله گروهی از اعضای خانواده منسون به خانه‌اش کشته شد.

پیش رفتن این پروژه برای تارانتینو بسیار مهم است زیرا اوما تورمن بازیگر فیلم «بیل را بکش» به تازگی از رفتار خطرناک تارانتینو با او در طول فیلمبرداری آن فیلم شکایت کرده بود و کارگردان مجبور شد تا چندین بار از وی عذرخواهی کند و درعین حال برای دوستی‌اش با هاروی واینستاین نیز طلب بخشش کند.

براد پیت و لئوناردو دی‌کاپریو هر یک به تنهایی پیش از این با تارانتینو همکاری کرده بودند اما تا کنون در قالب یک فیلم با هم ظاهر نشده بودند. پیت بازیگر فیلم 2009 تارانتینو یعنی «حرامزاده های بی آبرو» درباره نازی‌ها بود و دی کاپریو نیز در فیلم «جانگوی زنجیرگسسته» در سال 2012 که فیلمی درباره برده‌داری بود در برابر دوربین این کارگردان قرار گرفته بود. هر 2 فیلم با تحسین روبه رو و راهی اسکار شده بودند.

فیلم جدید تارانتینو با عنوان «روزی روزگاری در هالیوود» قرار است 9 اوت 2019 اکران شود.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...