معرفی بدترین بازیگران سینمای ایران

چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۲

صاحبان تمشک طلایی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از نگاه منتقدان و نویسندگان مجله «همشهری جوان» معرفی شدند.

به گزارش فیلم نگاه، نويسندگان و منتقدان سينمايی همراه با نويسندگان «همشهری جوان» بدترين‌های جشنواره سی وششم را انتخاب كردند.

طبق آرای به دست آمده از مجموع نظر سنجی انجام شده، نيكی كريمی برای بازی در فيلم «كاميون» عنوان بدترين بازيگر زن جشنواره سی و ششم را از آنِ خود كرد. اين بازيگر سال گذشته به خاطر فيلم «آذر» برنده تمشک طلايی شده بود. هانيه توسلی براي بازی در فيلم «سوتفاهم» نزديک ترين رقيب نيكی كريمی برای تصاحب تمشک طلايی بود.

در بخش بازيگری مرد مهدی پاكدل برای مجموع آثارش در جشنواره فيلم فجر برنده تمشک طلايی شد. پاكدل با فاصله‌ای زياد نسبت به نفر دوم عنوان بدترين بازيگر را از آن خودش كرد. در رشته بدترين فيلم تمشک طلايی به «امپراطور جهنم» رسيد. اين فيلم با اكثريت قاطع آرا توانست تمشک طلايی را به دست بياورد. «سوتفاهم» و «هايلايت» بعد از فيلم پرويز شيخ طادی بيشترين رای را برای كسب عنوان بدترين فيلم داشتند.

در بخش بهترين‌ها هم امسال در رشته بهترين بازيگر مرد در رقابتی تنگاتنگ گوی طلايی به هادی حجازی فر برای بازی در فيلم «لاتاری» رسيد، نويد محمدزاده با فاصله ای کم در رتبه دوم ايستاد و امين حيايی هم سوم شد.

حجازی فر سال گذشته هم موفق به كسب گوی طلايی بهترين بازيگر مرد شده بود. گوی طلايی بهترين بازيگر زن را هم سارا بهرامی از آنِ خود كرد. در بخش بهترين فيلم «مغزهای كوچک زنگ زده» با فاصله ای زياد نسبت به فيلم «شعله ور» اول شد و گوی طلايی را به دست آورد. «تنگه ابوقريب» بعد از فيلم حميد نعمت الله در رتبه سوم ايستاد.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...