احتمال هم‌بازی شدن دی‌کاپریو با آل پاچینو در فیلم جدید تارانتینو

شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۶:۰

 سرانجام حضور لئوناردو دی‌کاپریو در فیلم‌ تازه کوئنتین تارانتینو قطعی شد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از نیویورک تایمز، لئوناردو دی‌کاپریو در فیلم‌ تازه کوئنتین تارانتینو که هنوز نامی ندارد، ایفای نقش خواهد کرد. دی‌کاپریو در این فیلم نقش بازیگر پا به سن گذاشته را بازی می‌کند که دیگر پیشنهادی برای بازی دریافت نمی‌کند.

داستان فیلم تازه تارانتینو با حوادث واقعی قتل شارون تیت ارتباط دارد و تارانتینو برای بازی در نقش شارون تیت چشم به مارگو رابی دارد.

به این ترتیب دی‌کاپریو پس از بازی درخشان در فیلم «از گور برخاسته» به کارگردانی الخاندرو گونزالس ایناریتو و بردن جایزه اسکار جلوی دوربین تارانتینو می‌رود. دی‌کاپریو و تارانتینو سال 2012 در فیلم «جانگوی زنجیرگسسته» همکاری کردند.

همانطور که پیش از این اعلام شده بود، تام کروز یکی از گزینه‌های بازی در این فیلم است و تارانتینو علاقه زیادی به حضور یافتن آل پاچینو در این اثر سینمایی دارد. کار توزیع فیلم را کمپانی سونی بر عهده دارد.

فیلم جدید تارانتینو از 9 اوت سال 2019 اکران خواهد شد. این تاریخ با پنجاهمین سالگرد قتل شارون تیت به دست اعضای فرقه منسون مشهور به «‌خانواده منسون» مصادف است.

سونی در رقابت برای رسیدن به حق اکران فیلم رقبای قدرتمندی از جمله «برادران وارنر» و «پارامونت» را پشت سر گذاشت. هر چند که جزییات زیادی از داستان فیلم منتشر نشده است اما داستان آن در سال 1969 روی می‌دهد و ماجرای چارلز منسون و کشتارهای صورت گرفته به دست «خانواده منسون» را در بر می‌گیرد.

تارانتینو اعلام کرد که فیلم زندگینامه کسی را روایت نمی‌کند. در این فیلم برای نخستین بار تارانتینو با کمپانی هالیوودی واینستین همکاری نمی کند.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...