وقتی بازیگر مرد 1000 برابر بازیگر زن دستمزد می‌گیرد

چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱

برای فیلمبرداری دوباره صحنه‌های فیلم «همه پول‌های دنیا»، مارک والبرگ 1 میلیون و 500 هزار دلار دستمزد گرفت، در حالی که میشل ویلیامز بازیگر اصلی فیلم فقط هزار دلار دریافت کرد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از گاردین، فیلم «همه پول‌های دنیا» به کارگردانی ریدلی اسکات پس از مطرح شدن اتهامات علیه کوین اسپیسی با مشکلات بسیاری روبه‌رو شد تا جایی که عوامل فیلم به این نتیجه رسیدند که کریستوفر پلامر را جایگزین کوین اسپیسی و صحنه‌های ضبط شده را دوباره فیلمبرداری کنند. ‌


این کار موفقیتی نسبی برای فیلم به همراه داشت و پلامر که در فیلم جایگزین اسپیسی شده بود، نامزد جوایز بافتا و گلدن گلوب شد. اما این پایان کار نیست و پس از ماجرای رسوایی جنسی کوین اسپیسی، رسوایی اختلاف بسیار زیاد دستمزد بازیگر مرد و بازیگر زن فیلم گریبان تیم سازنده «همه پول‌های دنیا» را گرفته است.

با این که ریدلی اسکات گفته‌ بود بازیگران توافق کرده‌اند برای فیلمبرداری دوباره دستمزد نگیرند، یو اس ای تودی اعلام کرد که مارک والبرگ و میشل ویلیامز برای این کار دستمزد گرفته‌اند اما میزان آن بسیار متفاوت است. در حالی که والبرگ برای شرکت در ضبط دوباره صحنه‌های فیلم یک میلیون و 500 هزار دلار دریافت کرده، میشل ویلیامز کمتر از 100 دلار دستمزد گرفته است.

اختلاف دستمزد این دو بازیگر در فیلمبرداری دوباره «همه پول‌های دنیا»‌ با واکنش برخی چهره‌های سرشناس هالیوود روبه‌رو شد. جسیکا چاستین و ملیسا سیلورستاین نخستین چهره‌هایی بودند که به این گزارش واکنش نشان دادند.

چاستین در توییتر درباره لزوم شفاف‌سازی عوامل فیلم نوشت و اعلام کرد: "امیدوارم او عادلانه دستمزد گرفته باشد. او بازیگری مستعد و در این فیلم فو‌ق‌العاده است."

جاد آپاتو نیز در این باره نوشت:‌ "آنقدر افتضاح است که نمی‌توان باور کرد. امیدوارم که استودیوی فیلمسازی یا مارک والبرگ دست به کار شوند تا این موقعیت کمتر شوکه‌کننده به نظر برسد."
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...