رسوایی بازیگر برنده گلدن گلوب دو روز پس از جایزه گرفتن

چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۶:۵۲

جیمز فرانکو بازیگر برنده جایزه گلدن گلوب به آزار و سوءاستفاده جنسی متهم شد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، در جریان پخش مراسم گلدن گلوب چندین زن در توییتر جیمز فرانکو را به آزار و سوءاستفاده جنسی متهم کردند.

ویولت پیلی بازیگر سینما در توییتر مدعی شد که در 17 سالگی از سوی جیمز فرانکو مورد سوءاستفاده جنسی قرار گرفته است. او در ادامه اعلام کرد که فرانکو چند هفته پیش با او تماس گرفته و از او برای رفتارهای گذشته عذرخواهی کرده بود.

فرانکو یکی از مردانی بود که در اعتراض به آزار جنسی زنان و در حمایت از قربانیان این رفتارها در مراسم گلدن گلوب برچسب «Time's Up» را به لباسش زده بود.

در همین راستا روزنامه نیویورک تایمز برنامه گفت‌وگوی خود با جیمز فرانکو را لغو کرد. در این رویداد با عنوان «TimesTalk» قرار بود که خبرنگاران در حضور تماشاگران درباره تازه‌ترین فیلم فرانکو صحبت کنند.

در بیانیه‌ای که برای لغو این مراسم منتشر شد، آمده است: "در این مراسم قرار بود با جیمز فرانکو و برادرش درباره فیلم «هنرمند فاجعه»، روابط خانوادگی، پشت‌صحنه فیلم و بسیاری موارد دیگر صحبت شود. با اتهاماتی که اخیرا درباره این هنرمند مطرح شده است دیگر امکان برگزاری این رویداد وجود ندارد."

جیمز فرانکو در هفتاد و پنجمین دوره جوایز گلدن‌گلوب برای بازی در نقش تامی ویزو در فیلم «هنرمند فاجعه» جایزه بهترین بازیگر مرد در فیلمی موزیکال یا کمدی را از آنِ خود کرد.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...