ویل اسمیت با قسمت دوم «درخشان» برمی‌گردد

شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۶:۲۱

شبکه نتفلیکس اعلام کرد قسمت دوم فیلم «درخشان» را با بازی ویل اسمیت می‌سازد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از واشنگتن پست، به دنبال موفقیت «درخشان» نتفلیکس اعلام کرد ادامه‌ای بر این فیلم می‌سازد و ویل اسمیت و جوئل ادگرتون بازیگران فیلم اصلی، نقش‌های خود را در دنباله آن نیز ادامه می‌دهند.


کارگردان فیلم اصلی یعنی دیوید آیر نیز برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت بعدی تعیین شده است. در حالی که نویسنده فیلمنامه «درخشان» مکس لندیس بود و او فیلمنامه را بر مبنای داستانی از خودش نوشته بود، در قسمت دوم حضور نخواهد داشت.

نتفلیکس با انتشار ویدیویی از زبان یک اُرک، اعلام کرد قسمت بعدی این فیلم ساخته خواهد شد.

گفته شده قسمت اصلی این فیلم که 22 دسامبر منتشر شد بیش از 11 میلیون تماشاچی تنها در سه روز نخست آن، داشته است. به این ترتیب «درخشان» پرمخاطب ترین فیلم نتفلیکس در همه کشورها بوده است و حتی در کشورهای دیگر بیشتر از آمریکا مخاطب داشت.

نومی راپاس، ادگار رامیرز، لوسی فرای، کریس براونینگ و براد ویلیام هنکه دیگر بازیگران این فیلم هستند.

«درخشان» فیلمی در سبک فانتزی، اکشن و جنایی، داستان دو افسر پلیس را روایت می‌کند که یکی از آنها انسان و دیگری اُرک است. آنها با همکاری هم از جهان حفاظت می‌کنند.

نتفلیکس در معرفی فیلم گفته است: "در این دنیای فانتزی انسان‌ها، ارک‌ها، الف‌ها، جن و پری‌ها در کنار هم زندگی می‌کنند. دو مامور پلیس با نام‌های وارد با بازی ویل اسمیت و جاکوبی با بازی جوئل ادگرتون در مرکز داستان هستند که یکی از آنها انسان و دیگری ارک است. در یک گشت شبانه، یک اتفاق باعث می‌شود مسیر زندگی این دو پلیس برای همیشه عوض شود. آنها باید از یک الف محافظت و با اشخاص متعددی مبارزه کنند. این دو مامور پلیس باید اختلافاتی را که دارند، کنار بگذارند و با همکاری هم از یک جادوی فراموش‌شده حفاظت و آن را از دست افراد نادرستی که ممکن است از آن استفاده کنند و همه چیز را از بین ببرند، دور کنند."

با وجود موفقیت در گیشه، این فیلم نظر منتقدان را جلب نکرده است.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...