چطور تفاوت قد رابرت دنیرو و آل پاچینو بیشتر شد

حقه «ایرلندی»
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۶:۵۰

رابرت دنیرو برای ایجاد فاصله قدی زیاد با آل پاچینو در فیلم «ایرلندی» از کفش‌های پاشنه‌داری استفاده کرد که در فیلم اصلا دیده نمی‌شوند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از ایندپندنت، مارتین اسکورسیزی کارگردانی که سازنده شماری از بهترین فیلم‌های گنگستری تاریخ سینماست، با حضور رابرت دنیرو، آل پاچینو و جو پشی در حال ساخت فیلم «ایرلندی» است.

در این فیلم که اکنون در برانکس نیویورک در حال فیلمبرداری است، رابرت دنیرو 74 ساله کفش‌هایی با پاشنه بسیار بلند می‌پوشد تا از آل پاچینو 77 ساله خیلی بلندقدتر دیده شود.

با وجود این که رابرت دنیرو به طور کلی از آل پاچینو بلندتر است، اما این تفاوت قد آنقدر که برای این فیلم لازم بود، به چشم نمی آمد. او باید در فیلم «ایرلندی» در نقش شیران یک ایرلندیِ قد بلند با قدی حدود 185 سانت ظاهر شود.


اوایل امسال اسکورسیزی گفته بود این فیلم جدید که از محصولات نتفلیکس است بسیار متفاوت با دیگر فیلم‌های گنگستری است که او پیش از این ساخته است.

در حالی که گفته شده بسیاری از نماهای فیلم با کامپیوتر و جلوه‌های ویژه تکمیل می‌شود و حتی رابرت دنیرو به این ترتیب جوان می‌شود تا در دهه‌های 20 و 40 زندگی این گنگستر هم خودش بازیگر نقشش باشد، اثری از کفش‌های پاشنه بلند او نیز در فیلم دیده نخواهد شد.

در این فیلم جو پشی بازیگر اسکاری فیلم «رفقای خوب» که از دهه 1990 تقریبا بازنشسته شده بود، دوباره به عرصه سینما بازگشته است.

این پروژه نخستین همکاری مجدد دنیرو و اسکورسیزی پس از ساخت فیلم «کازینو» در سال 1995 خواهد بود. همکاری طولانی‌مدت این دو در دهه 1970 و 1980 منجر به ساخته شدن فیلم‌هایی چون «خیابان‌های پایین شهر»، «راننده تاکسی»، «گاو خشمگین»، «تنگه وحشت» و «رفقای خوب» شد.

اسیتو زیلان فیلمنامه نویس مشهور که فیلمنامه «دار و دسته نیویورکی» اسکورسیزی را نوشته بود، فیلمنامه این فیلم را بر مبنای کتاب «شنیدم خانه‌ها را رنگ می‌کنی» نوشته چارلز برنت نوشته است. فرانک شیران ظرف پنج سال مصاحبه‌ای که با نویسنده کتاب انجام داد اعتراف کرد که بیش از بیست و پنج نفر را برای دوستش و رییس جنایتکاران جیمی هوفا کشته است. نقش این شخصیت را آل پاچینو ایفا می‌کند.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...