پیشنهاد نخست‌وزیر انگلستان درباره بازیگر «جیمز باند»

جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۷

 ترزا مِی، نخست‌وزیر بریتانیا دوست دارد که یک زن را در نقش «مامور 007» ببیند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از گاردین، ترزا می از پیشنهاد بازی یک زن در نقش اصلی سری فیلم‌های «جیمز باند» حمایت و اعلام کرد که دوست دارد که بازی جودی ویتاکر در سریال «دکتر هو» را در روز کریسمس تماشا کند.


جودی ویتاکر، نخستین بازیگر زنی است که نقش دکتر هو را بازی می‌کند. ترزا می با بیان خرسندی از حضور ویتاکر در این نقش گفت:‌ "دوست دارم کریسمس «دکتر هو» را تماشا کنم. به نظرم این کار گام بلندی برای قدرت بخشیدن به زنان است و در همین راستا یک روز باید نقش جیمز باند را به یک زن بدهیم."

البته در این میان مشخص شد که حتی نخست‌وزیر بریتانیا نیز نمی‌داند که پس از دانیل کریگ سرنوشت نقش اصلی «جیمز باند» چه خواهد شد و این نقش به چه بازیگری خواهد رسید. او در پاسخ به پرسشی درباره جایگزین دانیل کریگ در این نقش گفت:‌ "نمی‌دانم چه کسی برای این نقش انتخاب خواهد شد. چند روز پیش جایی خواندم که جیمز نورتون یکی از نامزدهای احتمالی این نقش است. فکر می‌کنم که او در مصاحبه‌ای گفته بود که دوست دارد این نقش را بازی کند."

دانیل کریگ تابستان گذشته با شرکت در برنامه استیفن کولبرت اعلام کرد که علیرغم سخنان قبلیش باز هم بازی در نقش جیمز باند را تکرار خواهد کرد.

ترزا می در دیدار با اعضای نیروی هوایی سلطنتی این سخنان را مطرح کرد.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...