نویسنده «سفر ستاره‌ای» تارانتینو مشخص شد

جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۹:۴۳

فیلم جدید «سفر ستاره‌ای» که قرار است کوئنتین تارانتینو از سازندگان آن باشد، سرانجام نویسنده خود را پیدا کرد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر؛ پروژه «سفر ستاره‌ای» تارانتینو که برای پارامونت ساخته می‌شود به قلم مارک ال. اسمیت نویسنده فیلمنامه‌ «از گور برخاسته» نوشته می‌شود.

این پروژه را تارانتینو و جی.جی. آبرامز تولید می‌کنند و ممکن است تارانتینو کارگردان آن هم باشد. آبرامز از طریق کمپانی «بد روبات پروداکشنز» خود که وابسته به پارامونت است از سازندگان این پروژه است.

خبر ساخت این پروژه چهار دسامبر اعلام شده بود، اما جزییاتی از آن هنوز روشن نشده است.

اسمیت با همکاری آلخاندرو گونزالس ایناریتو فیلمنامه «از گور برخاسته» را نوشته بود که با بازی لئوناردو دی‌کاپریو ساخته شد. پارامونت نیز در مرحله پس از تولید تریلری با نام «سرور» درباره جنگ جهانی دوم است. فیلمنامه این فیلم را نیز اسمیت با همکاری بیلی ری نوشته بود و آبرامز آن را تهیه کرده است. این فیلم قرار است 26 اکتبر سال آینده راهی سینماها شود.

پارامونت از فیلم «سفر ستاره‌ای: فیلم سینمایی» سال 1979، تا کنون 13 فیلم «سفر ستاره‌ای» یا «پیشتازان فضا» ساخته است. این استودیو کار ساخت ادامه‌های این فیلم به کارگردانی آبرامز را از سال 2009 شروع کرد.

تارانتینو همیشه اعلام کرده از طرفداران سریال تلویزیونی «پیشتازان فضا» بوده است. او اکنون در حال پیش تولید فیلم سینمایی نهم خود که هنوز عنوانی برایش تعیین نشده، است. این فیلم درباره کشتارهایی است که توسط خانواده منسون انجام شده و قرار است دو اوت 2019 در پنجاهمین سالگرد کشته شدن قربانیان، اکران شود.

آبرامز نیز اکنون در حال پیش تولید «جنگ ستارگان: اپیزود نهم» است.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...