رسوایی جنسی شانس بردن گلدن‌گلوب را از بازیگر سرشناس گرفت

سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۶

کریستوفر پلامر که در رویدادی نادر در فیلم «همه پول‌های دنیا» جایگزین کوین اسپیسی شده بود، برای بازی در این نقش نامزد گلدن گلوب شد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از نیویورک تایمز، کریستوفر پلامر برای بازی در نقش جان پل گتی در فیلم «همه پول‌های دنیا» به کارگردانی ریدلی اسکات نامزد جایزه گلدن گلوب شد. وقتی بدانیم کوین اسپیسی بازیگر اصلی نقش جان پل گتی در فیلم «همه پول‌های دنیا» بود، موضوع جالب می‌شود.

کوین اسپیسی در چند وقت اخیر نامش به یک موضوع گره خورده است:‌ رسوایی جنسی. داستان رسوایی‌ اسپیسی بر تمام ابعاد فعالیت حرفه‌ای این بازیگر تاثیری مخرب داشت و سبب شد که او از سریال «خانه پوشالی» و فیلم سینمایی «همه پول‌های دنیا» حذف شود.  

ماه پیش اعلام شد که پلامر در فیلم «همه پول‌های دنیا» جایگزین اسپیسی می‌شود. با این که ریدلی اسکات و گروه تولید فیلم دو هفته وقت صرف فیلمبرداری صحنه‌های فیلم با بازی کوین اسپیسی کرده بودند اما حاضر نشدند ریسک حضور او را در فیلم بپذیرند. این در حالی بود که در تریلرهای اولیه فیلم اسپیسی حضور داشت.

دیگر بازیگران این فیلم میشل ویلیامز و مارک والبرگ هستند که هنگام ضبط دوباره صحنه‌های کوین اسپیسی با بازی کریستوفر پلامر مجبور شدند دوباره به جلوی دوربین روند.

البته اسپیسی هنوز به صورت کامل از صحنه سینما حذف نشده است و فیلم «بیبی راننده»‌ با بازی او در رشته بهترین فیلم موزیکال یا کمدی نامزد جایزه شد.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...