معرفی بهترین فیلم‌های سینمایی و سریال‌های 2017

جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴

بنیاد فیلم آمریکا فهرست بهترین فیلم‌های سینمایی و برنامه‌های تلویزیونی سال 2017 را منتشر کرد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، هیات داوری بنیاد فیلم آمریکا 10 فیلم سینمایی و 10 سریال تلویزیونی برتر سال 2017 را انتخاب کردند. این بنیاد علاوه بر این جایزه‌ای ویژه به سریال مستند «جنگ ویتنام»‌ محصول شبکه پی‌بی‌اس اهدا کرد.

باب گیزل رییس بنیاد فیلم آمریکا در بیانیه‌ای که به این مناسبت منتشر شد، اعلام کرد: "در زمانی که شکاف و تفرقه در جهان عیان شده است، داستان‌سرایان بار دیگر ما را دور هم جمع می‌کنند."

در هیات داوری این دوره چهره‌های سرشناسی چون هال بری، جیمی لی کورتیس و جاد آپاتو در کنار نویسندگان و منتقدان سینمایی برترین‌ها را انتخاب کردند.

دو سال پیش بنیاد فیلم آمریکا انتشار فهرست برترین‌ها را به تعویق انداخت تا فیلم «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» اکران شود اما امسال برای اکران «جنگ ستارگان: آخرین جدای» صبر نکرد و از این روی این فیلم جایی در فهرست ندارد.

فیلم‌های سینمایی برتر سال 2017

«بیماری بزرگ»، «با نام خودت صدایم کن»، «دانکرک»، «پروژه فلوریدا»، «برو بیرون»، «لیدی برد»، «پست»، «شکل آب»، «سه بیلبورد بیرون از ابینگ، میزوری» و «زن شگفت‌انگیز» فیلم‌های سینمایی برتر سال 2017 هستند.

سریال‌های تلویزیون برتر سال 2017

«بازی تاج و تخت»، «تاج»، «دشمنی: بت و جوآن»، «دروغ‌های بزرگ کوچک»، «جای خوب»، «سرگذشت ندیمه»، «همه‌کاره و هیچ‌کاره»، «چیزهای عجیب‌تر»، «این ما هستیم» و «متزلزل» سریال های تلویزیونی برتر سال 2017 هستند.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...