جزییات تازه از فیلم جدید تارانتینو

شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۶:۳۱

فیلم جدید تارانتینو در پنجاهمین سالگرد قتل شارون تیت اکران می‎شود.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از نیویورک تایمز، اکران نهمین فیلم کوئنتین تارانتینو از روز 9 اوت سال 2019 آغاز خواهد شد. این روز با پنجاهمین سالگرد کشتار شارون تیت همسر رومن پولانسکی و چهار تن دیگر به دست خانواده منسون همزمان است. رومن پولانسکی هنگام جنایت خارج از کشور بود.

کمپانی توزیع‌کننده فیلم تازه تارانتینو سونی پیکچرز است که در رقابت با برادران وارنر و پارامونت امتیاز اکران فیلم را از آنِ خود کرد. هنوز اطلاعات چندانی از فیلمنامه و داستان اثر تازه تارانتینو منتشر نشده است، اما تا اینجای کار مشخص است داستان در سال 1969 روی می‌دهد. برخی گمانه‌زنی‌ها حاکی از حضور شخصیت چارلز منسون و قتل‌های خانواده منسون در داستان فیلم تازه تارانتینو است.

تارانتینو برای فیلم جدیدش در پی به کار گرفتن برخی از سرشناس‌ترین چهره‌های هالیوود از جمله تام کروز، لئوناردو دی‌کاپریو، براد پیت و مارگوت رابی است. دیوید هیمن معروف تهیه‌کنندگی این اثر سینمایی را بر عهده دارد.

کارگردان «هشت نفرت انگیز»، «جانگوی زنجیرگسسته»‌ و «بیل را بکش» چندی پیش برای ساخت این فیلم اعتبار مالیاتی 18 میلیون دلاری از ایالت کالیفرنیا دریافت کرد. کار تولید فیلم از سال آینده میلادی آغاز خواهد شد.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...