«بازی تاج و تخت» در گوگل‌پلی هم محبوب‌ترین است

جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۲

گوگل‌پلی محبوب‌ترین فیلم‌ها، سریال‌های تلویزیونی، موسیقی‌ها و کتاب‌های سال 2017 را معرفی کرد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، پایان سال 2017 نزدیک است و هر چه به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم فهرست‌های متنوعی از بهترین‌ و محبوب‌ترین محصولات فرهنگی و هنری سال منتشر می‌شود.

یکی از نخستین کمپانی‌هایی که فهرست محبوب‌ترین محصولات سال گذشته را منتشر کرد، گوگل‌پلی بود. یکی ویژگی‌های این فهرست حضور آثاری است که زنان نقش‌های مهمی در آنها به عهده دارند.

سال گذشته کتاب «هنر ظریف اهمیت ندادن» نوشته مارک منسون محبوب‌ترین اثر موجود در گوگل‌پلی بود اما بدون شک مشهورترین اثر موجود در این فهرست کتاب «آن» (It) نوشته اشتیفن کینگ است. «آن» در ژانر وحشت دستمایه ساخت فیلمی سینمایی به همین نام قرار گرفت که در گیشه جهانی از موفق‌ترین آثار بود و رکوردهای بسیاری را جابه‌جا کرد.

در میان محبوب‌ترین فیلم‌های سینمایی سال 2017 گوگل‌پلی انیمیشن «موآنا» صدرنشین است و پس از آن به ترتیب «یاغی: داستانی از جنگ ستارگان»، «زن شگفت‌انگیز» و قسمت دوم «نگهبانان کهکشان» قرار گرفته‌اند.

همانگونه که انتظار می‌رفت «بازی تاج و تخت» محبوب‌ترین اثر تلویزیونی فروشگاه گوگل‌پلی است. نکته قابل توجه در میان آثار تلویزیونی محبوب موجود در گوگل‌پلی سبقت گرفتن سریال انیمیشنی «ریک و مورتی» از سریال مشهور «مردگان متحرک» است.

در «یاغی: داستانی از جنگ ستارگان»، «زن شگفت‌انگیز»، «بازی تاج و تخت» و حتی انیمیشن «موآنا» زنان نقش‌های محوری برعهده‌ دارند. این آثار در بخش‌های مختلف در میان پنج اثر محبوب گوگل‌پلی قرار دارند.

در میان موسیقی‌های محبوب آهنگ «Humble» از کندریک لامار در صدر است و آهنگ «Shape of You» از اد شیرن در رده بعدی قرار گرفت.

گوگل‌پلی فروشگاهی آنلاین حاوی میلیون‌ها آهنگ، فیلم، برنامه‌ تلویزیونی، کتاب، نرم‌افزار کاربردی و بازی است.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...