جود لاو نقش اصلی «کاپیتان مارول» را بازی می‌کند

شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۱

بازیگر سرشناس انگلیسی در حال مذاکره است تا در فیلم «کاپیتان مارول» از کمپانی مارول و دیزنی، نقش اصلی را بر عهده بگیرد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از نیوزویک، جود لاو با پذیرش نقش در برابر بری لارسون نقش اصلی «کاپیتان مارول» را ایفا می‌کند.

در عین حال با بن مندلسون نیز مذاکراتی در جریان است تا نقش اصلیِ منفی این فیلم را ایفا کند. آنا بودن و رایان فِلِک نیز به عنوان کارگردان انتخاب شده‌اند.

جود لاو در نقش شخصیت دکتر والتر لاوسون بازی می‌کند که به عنوان کاپیتان مارول شناخته می‌شود و او مرشد شخصیتی به نام کارول دانورس است که لارسون نقش او را بازی می‌کند.

کمپانی مارول تا کنون اطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر نکرده است.

فیلمنامه نهایی این فیلم را ژنوا رابرتسون-دورت نوشته است و داستان درباره کارول دانورس خلبان نیروی هوایی است که دی‌ان‌ای او به صورت تصادفی با دی‌ان‌ای یکی از دشمنانش ترکیب شده در نتیجه او دارای قدرتی استثنایی شده است.

کوین فیلگ که تولیدکننده این فیلم است چندی پیش در جشنواره کامیک‌کان سن‌دیگو اعلام کرده بود فیلم ابرقهرمانی بعدی مارول در دهه 1990 می‌گذرد.

انتظار می‌رود ساموئل ال. جکسون نیز نقش خودش را با شخصیت نیک فیوری در این فیلم تکرار کند.

تاریخ اکران این فیلم 8 مارس 2019 است.

جود لاو امسال با ایفای نقش شخصیت آلبوس دامبلدور جوان در «موجودات شگفت انگیز و زیستگاه آنها» دیده شد. او برای فیلم سوم «شرلوک هولمز» نیز که برادران وارنر در حال تهیه مقدمات تولیدش است، جلوی دوربین می‌رود.

لاو بازی در فیلم بعدی وودی آلن با بازی ال فانینگ را نیز تمام کرده و در تریلر جاسوسی «بخش ریتم» در برابر بلیک لایولی که 2019 اکران می‌شود، نیز بازی کرده است.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...