واکنش سیلوستر استالون به اتهام آزار جنسی

شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۶:۴۲

سیلوستر استالون بازیگر فیلم‌های اکشن به آزار جنسی به یک هوادار 16 ساله متهم شده است.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از تایم، سیلوستر استالون متهم شده که در سال 1986 به همراه محافظ شخصی‌اش به یکی از هواداران 16 ساله‌اش تجاوز کرده است.

روزنامه میل آنلاین این خبر را با انتشار گزارش پلیس که در همان سال تنظیم شده، پخش کرد. در این گزارش آمده که این دختر 16 ساله چون خجالت می‌کشیده و تحقیر شده بود، شکایتی از ستاره سری فیلم های «رمبو» نکرده است.

این اتفاق در دهه 80 و در هتل هیلتون لوس‌آنجلس افتاد. این دختر برای گرفتن امضا به آن مکان رفته بود که محافظ شخصی استالون کلید اتاق این بازیگر را به دختر می‌دهد و بعد خود او هم به آنها می‌پیوندد. این دو بد از برقراری رابطه جنسی با این دختر 16 ساله، او را با لحن شوخی تهدید می‌کنند، می‌خندند و به او می‌گویند که این ماجرا را به کسی نگوید.

مایک دو لوکا محافظ استالون چهار سال پیش به ضرب گلوله نیروهای پلیس کشته شد. ستاره سری فیلم های «راکی» هم این اتهامات را به کل رد کرده است. سخنگوی او تمام این اظهارات را مسخره خوانده و گفته است: "هیچکس از جمله آقای «استالون»، از این داستان خبر نداشت تا این که امروز منتشر شد."

این ادعاها پیش از این در ماه فوریه سال گذشته هم در یکی از نشریه‌های بالتیمور منتشر شد. جان سامولوویچ افسر بازنشسته نیروی پلیس لاس‌وگاس تایید کرده که نسخه کپی گزارش پلیس، عیناً مطابق اصل آن است.

سیلوستر استالون بازیگر، کارگردان و نویسنده آمریکایی و برنده جایزه گلدن گلوب است که بیشتر به ‌خاطر نقش‌های اکشن در فیلم‌های هالیوودی شهرت دارد. دو نقش به‌یادماندنی رمبو و راکی از مهم‌ترین فعالیت‌های او در این ژانر هستند. او علاوه بر بازیگری، نویسندگی این فیلم‌ها را نیز بر عهده داشته است.

استالون به‌خاطر بازی در فیلم «راکی» دو بار نامزد دریافت جایزه اسکار ـ یکی برای بهترین بازیگری و دیگری برای بهترین فیلمنامه ـ شد. او سومین بازیگر سینما است که به‌خاطر یک فیلم، نامزد دریافت این دو جایزه شده است. پیش از او فقط چارلی چاپلین و اورسون ولز چنین عنوانی را داشتند.

جریان رسوایی‌های جنسی نامداران سینمای هالیوود هر روز فرد جدیدی را به کام خود فرو می‌برد. این جنبش که با شکایت ده‌ها زن از هاروی واینستاین تهیه‌کننده قدر و سرشناس شروع شد، به شکایت بیش از 40 زن از جیمز توباک نویسنده و کارگردان آمریکایی ـ  رسید و سپس در کمال ناباوری کوین اسپیسی بازیگر مشهور سریال «خانه پوشالی» را در برگرفت. شهادت دو زن علیه داستین هافمن هم از دیگر رسوایی‌های اخیر سینمایی هالیوود بوده و با اظهارات جین سیمور در مورد تعرض تهیه‌کننده قدر سینما به او، به نظر می‌رسد این جریان همچنان ادامه پیدا کند.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...